חשיבות אתר אינטרנט לעסק שלנו

למה חשוב בעידן הדיגיטל שלנו להקים אתר אינטרנט לעסק? מהם היתרונות והחשיבויות

העסק שלנו הוא הבייבי שלנו , פשוטו כמשמע. אנו נרחיב קצת יותר, כדי שבאמת נבין במה מדובר.

הבאת ילד לעולם, מזל טוב אתם הורים אתם מאושרים ושמחים ויש סיבה גדולה לכך. אבל זה לא נגמר רק פה, אלא להפך, מעכשיו מתחילה העבודה האמיתית.
אתם תדאגו לילד שלכם ותיתנו לו כל דבר וכל כלי שקיים ברשותכם, כדי שיהיה טוב יותר ויגדל להיות אדם טוב ומוצלח, וייתן לכם אושר ונחת.

ישנם כאלה שיעבדו קשה יותר כדי להצליח וישנם פחות, יהיו עסקים שזה צלח להם ויהיו גם שלא, ההבדל בניהם הוא שאלה שהצליח להם עבדו חכם, עשו זאת מתוך הבנה וחינוך הילד בהתאם לעידן שחיו בו ולקחו את כל הטוב והיתרונות שיש בעולם העדכני, לאותה תקופה ותרגמו זאת לתועלת דרכם כדי הילד שלהם יצליח ויתקדם.

ככה בדיוק זה עובד עם העסק שלנו. פתחתם את העסק שתמיד חלמתם עליו, אז קודם כל וכמו שאומרים שיהיה ב "מברוק" ובשעה טובה, וזה ממש לא נגמר פה, אלא זה רק מתחיל.

אתם עובדים ותעבדו בשבילו ותעשו הכל כדי שהוא יצליח ויסב לכם אושר ונחת כלכלית, ולא תמיד ולצערנו זה מצליח ומרבית העסקים שנפתחים, לאחר תקופה עומדים במקום ולא מצליחים להתקדם וחלקם אפילו לא מחזיקים מעמד ולצערנו הרב נאלצים לסגור.

ויש את אלו שהעסק שלהם מצליח ותמיד מתקדם וממשיך להניב רווחים, כי הם הבינו את העולם העדכני של אותה התקופה והבינו לאן הוא גם מתקדם ולקחו את כל היתרונות והתועלות שיש לו להציע לטובת העסק שלהם.

אנחנו חיים בעולם מתפתח שכולו רשת  דיגיטלית ולא צריך להיות גאון גדול, כדי להבין שזה רק ילך ויתפתח, העסקים בימינו שמצליחים היום, הם אותם עסקים שהתקדמו במדיה הדיגיטלית, בנו מערך של פרסום ובין היתר, כנכנס הדיגיטלי המשמעותי ביותר, הקימו אתר אינטרנט עבור העסק. שאר כלי הפרסום באים לידי ביטוי בקידום ושיווק ברשתות החברתיות, על זה נרחיב במאמר בנפרד.

תהיו חכמים! תלמדו מטעויות של אחרים , תלמדו מכל אותם עסקים שנשארו מאחור ונאלצו לסגור ואל תחזרו על הטעויות שלהם! יש לכם עסק שנותן שירות מסוים או מוכר מוצרים מסוימים, תלמדו מאותם עסקים שהצליחו ודאגו שיהיה להם אתר תדמית / חנות אינטרנטית – שוב, נכס דיגיטלי שמשפיע המון על קידום העסק.

בואו נדבר על היתרונות ואיך זה ייתן תועלת עבור העסק שלכם ומה מתאים לכם יותר: אתר תדמית או חנות.

במידה ואתם מפעל, בעלי מקצוע או נותני שירות, אתם צריכים, או יותר נכון את חייבים אתר תדמית משלכם!

עכשיו נסביר גם למה.

בעבר, כדי לחפש איש מקצוע או נותן שירות כלשהו, היינו פותחים ספר טלפונים או מבקשים מאנשים, מבלי לדעת אפילו אם מדובר באיש מקצוע או נותן שירות אמין ומקצועי או לא.

בעידן של היום, בשביל למצוא איש מקצוע, הדבר הראשון שעושים ואפילו על אוטומט ומבלי לחשוב פעמיים, זה לחפש באינטרנט ועסק שלא יהיה שם, כאילו הוא לא קיים!

ברגע שבניתם אתר תדמית, שמסביר מי אתם ומה אתם, זה מעיד קודם כל על אמינות ושמדובר בעסק שעובד וקיים ולא באיזה נוכל שמשתוקק לתת ׳ביס׳ בכסף שלנו.

ככל שהאתר יהיה יותר מעוצב יפה ויסביר מי אתם בצורה נכונה ומקצועית, זה ישדר עד כמה אתם טובים במה שאתם עושים.

היתרונות הגדולים של אתר תדמית הם, שמדובר באתר ידידותי ונוח, מדובר בעלות חד פעמית ותתפלאו, זה בכלל לא יקר וברגע שיש לכם אתר תדמית, אתם פותחים פער על מתחרים שלכם והכי חשוב, חושף אתכם לקהל רחב יותר גם ברשתות החברתיות ובטח במנועי חיפוש מתקדמים כמו ׳גוגל׳.

אם יש ברשותכם חנות שמוכרת מוצרים, אתם באמת חייבים להשתדרג ולהקים בו זמנית גם חנות דיגיטלית, שתמכור את המוצרים שלכם בנוסף לחנות הפיזית.

שימו לב ותבדקו אותנו, כל החברות הגדולות, החל מענף המזון ועד ענף האופנה, שילבו בשנים האחרונות גם את האופציה לרכוש באמצעות חנות דיגיטלית את המוצרים, רק כך ניתן להרחיב את היקף ההכנסות בצורה משמעותית ולהגיע לקהל נוסף!

תחשבו על זה, אתם מתרחבים ופותחים עוד סניף לעסק שלכם, בלי שכירות, בלי מים ארנונה וביטוחים, עסק שעובד 7\ 24 ויכול להגדיל לכם את ההכנסות בכל שעה, גם כשאתם ישנים ומבלי להיות תלויים בעובדים, בכאב ראש של עובדים ובלי הוצאות על עובדים. נשמע כמו חלום נכון? לחלום הזה קוראים חנות אינטרנטית ואין דרך טובה יותר להסביר לכם על היתרונות והתועלות של חנות אינטרנטית כמו בדוגמא שנתנו.

אבל, יש משהו אחד חשוב שחייבים לדעת , כמו בכל חנות, גם בחנות אינטרנטית חייב לדאוג שהיא תהיה נוחה, ידידותית, קלה לתפעול ומעוצבת ברמה גבוהה.

בשונה מאתר תדמית, צריך לתחזק ולתפעל את החנות לעיתים קרובות, כמו לעדכן מלאים ולהוסיף או להוריד מוצרים מהמדף ולדאוג לספק ללקוחות את המוצרים שרכשו.

כלל חשוב עבור שני סוגי האתרים, לא מדובר בהוצאה, אלא בהשקעה. אתם משקיעים בעסק שלכם כדי לפתח ולקדם אותו, על מנת שיצור לכם מעגל לקוחות רחב וגדול יותר ובעיקר ירוויח יותר, וכמו שאמרנו חכמנו "מי שלא משקיע,שוקע".

לסיכום-תדאגו לעסק שלכם שיצמח ויגדל ויגיע למקומות הנכונים, תוך כדי השתלבות תמידית בעולם העדכני, נכון לתקופה שאנו חיים בה, כדי שלא ישאר מאחור ויכנס לרשימה של "עוד עסק שנפתח ולא הצליח".

ההצלחה של העסק שלכם תלויה אך ורק בכם ובפעולות שתעשו עבורו.